TRAINEE PROGRAM
praxe pro studenty

V rámci plnění školní praxe ti dokážeme vytvořit takové prostředí a náplň práce, která ti bude jednak splněnou povinností pro dosažení kreditů, ale zároveň tě bude bavit, dávat smysl, může být i dobře finančně ohodnocena.

Jak to může vypadat?

Můžeš začít jednoduchou administrativní podporou, abys pochopil systém práce, ale také se můžeš dostat až k řešení finančního plánu pro klienty. Hledáme cílevědomé lidi s chutí něco dokázat. Výhodou bude, pokud studuješ ekonomické nebo finanční zaměření.

Určíme si, kolik času budeme společně věnovat tvému osobnímu i pracovnímu rozvoji. Víme, že studium je pro tebe prioritou, proto bude tvůj pracovní čas nastavený podle tvých možností. Jsme tu současně pro tebe, abychom ti pomohli s bakalářskou nebo diplomovou prací.

Stáhni si e-book: Prvních 6 měsíců v OMAPu

  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním marketingových nabídek Více zde

Ing. Radek Šalena, EFA

obchodní manažer

Co nabízíme?

V kolektivu pohodových lidí budeš mít jedinečnou šanci nahlédnout do chodu společnosti, která dbá na vysokou kvalifikaci svých spolupracovníků, umí dělat své řemeslo, má prokazatelné výsledky a dynamicky se rozvíjí.

V rámci spojení příjemného s užitečným se ti tak nabízí jedinečná šance vyzkoušet si naše pracovní prostředí, styl práce a zvážit případné zapojení – ať už během studia, či po něm. Pokud se osvědčíš a budeš naplňovat naše hodnoty s vysokými nároky na etickou stránku, nabídku spolupráce z naší strany rádi podáme.

Na základě tvého přístupu, ochoty se něco naučit, schopnosti naslouchat a tvé proaktivity se bude odvíjet i tvé ohodnocení. Pro představu si ale můžeme říct, že na startovací čáře se budeme pohybovat okolo 10.000 Kč měsíčně.

0 let
Zkušeností v oboru
0 +
Spokojených klientů
0 mld. Kč
Výše zprostředkovaných úvěrů
0 +
Počet našich spolupracovníků

Začínali jsme stejně jako ty

Proč OMAP?

Myslím si, že naše práce je velmi důležitá z toho důvodu, že finance jsou hned po zdraví nejpřednější oblast, kterou lidé řeší, a proto bychom k tomu měli přistupovat profesionálně, čestně a vždy proklientsky.

Karolína Němcová

asistentka ředitele obchodní sítě

Proč OMAP?

Obor financí mě zajímal odjakživa, neboť mě bavilo zabývat se ekonomií a umět pracovat s penězi. co je za mě největší přidanou hodnotou, tak jsou právě kolegové a firma jako taková.

Rosteme totiž hlavně tehdy, když se učíme od nejlepších a v kolektivu. A to za to stojí.

Matěj Macháč, PFP

senior finanční poradce

Takže, co na to říkáš?

Finance jsou velmi důležitý obor, se kterým se všichni setkáváme každý den. Otázkou je, jak lidé se svými financemi a finančními produkty zacházejí. Myslíš, že to dělají správně? Myslíš, že je v naší české kotlině vysoká úroveň finanční gramotnosti?

Pojď se podívat, jak v praxi funguje finančně-poradenská kancelář na profesionální úrovni.

Ukážeme ti, jak našim klientům stavíme finanční plány, aby efektivně pracovali se svými penězi, a jak díky tomu dosahují svých cílů a bohatnou v čase spolupráce s námi.

Začneš jako administrativní podpora – vyplňování smluv, drobnější analýzy, komunikace s bankami, pojišťovnami, investičními skupinami. Jakmile se naučíš souvislosti, můžeš se stát součástí procesů hypotečního financování, developerského financování, tvorby pojistných a investičních plánů, a jiných podstatných věcí, které tě ve škole rozhodně nenaučí.

Stáhni si e-book: Prvních 6 měsíců v OMAPu na pozici Junior poradce

  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním marketingových nabídek Více zde