OBCHODNÍ ASISTENT
Backoffice

Jednou z nejdůležitější pozic ve firmě je právě obchodní asistent. Je to člověk, který finanční problematice rozumí do stejné míry jako poradce.

Asistent je pravou rukou poradce nebo manažera a jeho hlavní úlohou je odebrat parťákovi část práce tak, aby se mohl soustředit zejména na obchodní rovinu.

Jak to může vypadat?

Jako asistent nebudeš mít za úkol schůzky s klienty, ale budeš se starat o svého manažera nebo poradce.

Náplň práce obnáší tvorbu a zpracování podkladů, nabídek, přímou komunikaci s klienty či obchodními partnery, administrativní podporu nebo třeba správu účetních podkladů.

U nás je možný jak částečný, tak plný úvazek. Podle domluvy budeš moci pracovat z domu nebo v krásném prostředí našich kanceláří.

Pokud tě práce ve financích bude bavit a naplňovat, budeš šikovný a budeš sám chtít, podpoříme tě v kariérním růstu. To znamená, že se do budoucna můžeš stát vedoucím asistentů, samostatným profesionálem ve finančním plánování nebo vést vlastní obchodní strukturu ve společnosti.

Stáhni si e-book: Prvních 6 měsíců v OMAPu na pozici Junior poradce

  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním marketingových nabídek Více zde

Mgr. Petr Klobouk

generální manažer

Co nabízíme?

V kolektivu pohodových lidí budeš mít jedinečnou šanci podílet se na chodu společnosti, která dbá na vysokou kvalifikaci svých spolupracovníků, umí dělat své řemeslo, má prokazatelné výsledky a dynamicky se rozvíjí. Nabízíme práci v růstovém prostředí bez stereotypní pracovní agendy. Máme kanceláře v centru Brna, Opavy, Ostravy a Olomouce. Budeš pracovat na firemním notebooku a k tomu dostaneš telefon, vlastní stůl a židli. Tvé ohodnocení startuje okolo 15.000 Kč a k tomu podíly na obratu. Tvoje mzda může ale od nástupu k nám velmi rychle růst. Je jen na tobě, jak rychle se budeš učit, jak budeš šikovný a jakou měrou budeš schopný odlehčit svému parťákovi.
0 let
Zkušeností v oboru
0 +
Spokojených klientů
0 mld. Kč
Výše zprostředkovaných úvěrů
0 +
Počet našich spolupracovníků

Začínali jsme stejně jako ty

Proč OMAP?

Je pro mě důležité jakými lidmi se obklopuji a samozřejmě jak se mezi nimi cítím. Po pár týdnech v OMAP jsem věděla, že jsem na svém místě.

Mgr. Petra Konečná

asistentka ředitele obchodní sítě

Proč OMAP?

Nemusel jsem dlouho přemýšlet jestli tuhle výzvu příjmu nebo ne. Každý den je jiný, stereotypu se tady moc nedočkáme. A to mě na tom baví nejvíc, pořád je potřeba být v pozoru.

Karolína Němcová

asistentka ředitele obchodní sítě

Takže, co na to říkáš?

Finance jsou velmi důležitý obor, se kterým se všichni setkáváme každý den. Otázkou je, jak lidé se svými financemi a finančními produkty zacházejí. Myslíš, že to dělají správně? Myslíš, že je v naší české kotlině vysoká úroveň finanční gramotnosti?

Pojď se podívat, jak v praxi funguje finančně-poradenská kancelář na profesionální úrovni.

Po každém člověku v týmu chceme pracovitost, vytrvalost, flexibilitu, optimismus a ochotu se učit. Ty nebudeš výjimkou. Jako podpora kanceláře nebo poradce rozhodně musíš umět dotahovat věci do konce a být orientovaný na úkol, kterým se zrovna zabýváš.

Myslíš, že to splňuješ právě ty? Chceš se v životě obklopovat lidmi, kteří tě posunou dál? Rádi tě mezi sebou přivítáme.