FINANČNÍ KONCIPIENT

Být „pojišťovák“ a volat první den v práci své nejbližší rodině a kamarádům? Dostat firemní leasing na nový bavorák, vyfasovat zlaté hodinky a k tomu oblek na míru z firemního krejčovství na úvěr? Tyhle praktiky od nás nečekej.
Našim posláním je zlepšování finanční situace a růst bohatství jak klientů, tak i spolupracovníků. Dáme ti naše know-how, čas a příležitost na sobě makat. Společně uděláme maximum, aby se z tebe stal profesionál ve světě financí.

Stáhni si e-book: Prvních 6 měsíců v OMAPu

  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním marketingových nabídek Více zde

Jak to může vypadat?

Skrze vzdělávací a adaptační proces získáš základní informace, jak to ve světě financí funguje. Po boku svého manažera dostaneš takovou péči, že na nic nikdy nebudeš sám.

K dispozici budeš mít zázemí našich kanceláří, vlastní stůl a židli.

Dříve, než Tě „pošleme do světa“, je nezbytné, abys prošel interním vzděláváním. V rámci finančně-poradenské „základní školy“ se naučíš základy bankovnictví, pojišťovnictví, daní, ekonomie, obchodního práva, finančního a investičního plánování. Připravíme tě na složení odborných certifikací, které jsou pro podnikání ve financích nezbytné.

Ale neboj, to není zdaleka vše. V rámci tvého budoucího působení u nás si projdeš ještě „střední školou“, kde tě naučíme například pracovat s vlastní webovou prezentací, leadovači a obecně budováním osobního brandu.

Finanční univerzita“, která je pro seniorní poradce Tě dál naučí, jak vést tým, jak pečovat jako privátní poradce o bonitní klientelu, případně jak se profesionálně starat o klienty z řad právnických osob.

3 důvody proč změnit dres

Finanční plánování

Posouváme finanční služby do roviny finančního plánování a chceme české finanční poradenství posunout na nejvyšší možnou úroveň. Našim klientům poskytujeme službu s vysokou přidanou hodnotou.

Vzdělávání

Zakládáme si na kvalitě námi poskytovaných služeb. Než tě „k něčemu pustíme“, tak budeš muset projít komplexním vzdělávacím systémem, kde každé školení nebo workshop je zakončeno testem, který bude muset splnit.

Hodnoty

Být „ten otravný pojišťovák“ a volat první den v práci své nejbližší rodině a kamarádům? Dostat firemní leasing na nový bavorák, vyfasovat zlaté hodinky a k tomu oblek na míru z firemního krejčovství na úvěr? Tyhle praktiky v OMAPu nečekej. Naším posláním je zlepšování finanční situace a růst bohatství jak klientů, tak i spolupracovníků.

Finanční plánování

Vzdělávání

Hodnoty

Posouváme finanční služby do roviny finančního plánování a chceme české finanční poradenství posunout na nejvyšší možnou úroveň. Našim klientům poskytujeme službu s vysokou přidanou hodnotou.
Zakládáme si na kvalitě námi poskytovaných služeb. Než tě „k něčemu pustíme“, tak budeš muset projít komplexním vzdělávacím systémem, kde každé školení nebo workshop je zakončeno testem, který bude muset splnit.
Být „ten otravný pojišťovák“ a volat první den v práci své nejbližší rodině a kamarádům? Dostat firemní leasing na nový bavorák, vyfasovat zlaté hodinky a k tomu oblek na míru z firemního krejčovství na úvěr? Tyhle praktiky v OMAPu nečekej.
Přehrát video

Ing. Lukáš Kužel, EFA

obchodní manažer

Co nabízíme?

Nabízíme ti pomocnou ruku, abys ze sebe udělal člověka, který rozumí financím, a který kontinuálně zvyšuje kvalitu života jak svým klientům, tak i sobě.

Každý ti řekne, že je jen na tobě, jaká bude tvoje odměna. My říkáme, že pokud budeš naslouchat, tak  zhruba po 3 měsících zapracování startuješ na částce okolo 20 – 30.000 Kč.

Do 1 roku by se z tebe měl stát samostatný certifikovaný profesionál ve finančním poradenství. Průměrný poradce si po jednom roce spolupráce s námi vydělá 70 000 – 120 000 Kč měsíčně.

0 let
Zkušeností v oboru
0 +
Spokojených klientů
0 mld. Kč
Výše zprostředkovaných úvěrů
0 +
Počet našich spolupracovníků

Začínali jsme stejně jako ty

Proč OMAP?

Baví mě mít kolem sebe okolí lidí, kteří mají podobné smýšlení jako já sám - budovat hodnoty, neustále se zlepšovat, růst jako jednotlivec i celek, mít klienta vždy na prvním místě, na nic si nehrát a v konečném důsledku si u toho všeho užít spoustu legrace.

Ing. Jakub Kratochvíla, EFA

senior finanční poradce

Proč OMAP?

Obor financí mě zajímal odjakživa, neboť mě bavilo zabývat se ekonomií a umět pracovat s penězi. co je za mě největší přidanou hodnotou, tak jsou právě kolegové a firma jako taková.

Rosteme totiž hlavně tehdy, když se učíme od nejlepších a v kolektivu. A to za to stojí.

Matěj Macháč, PFP

senior finanční poradce

Takže, co na to říkáš?

Finance jsou velmi důležitý obor, se kterým se všichni setkáváme každý den. Otázkou je, jak lidé se svými financemi a finančními produkty zacházejí. Myslíš, že to dělají správně? Myslíš, že je v naší české kotlině vysoká úroveň finanční gramotnosti?

Pojď se podívat, jak v praxi funguje finančně-poradenská kancelář na profesionální úrovni.

Chtít růst, chtít být lepší než předchozí den a lepší než konkurence. Budeš aktivně hledat nové obchody, nové klienty, protože chtě nechtě, finanční poradce je také obchodník. My tě v tom ale nenecháme. Kromě školení obchodních schopností a dovedností ti pomůžeme postavit vlastní marketingový plán a strategii a také tě naučíme, jak vybudovat vlastní osobní značku.

Práce bude dost, o to neměj strach. Z našeho pohledu je však velmi podstatné i to, aby naše služby měly co nejvyšší kvalitu.

Stáhni si e-book: Prvních 6 měsíců v OMAPu na pozici Junior poradce

  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním marketingových nabídek Více zde