E-book už míří na tvůj email, ale ještě něco...

Budeme potřebovat ověřit, že email je opravdu tvůj. Proto skoč do své emailové schránky a potvrď nám to, díky!

Začínali jsme stejně jako ty

Proč OMAP?

Baví mě mít kolem sebe okolí lidí, kteří mají podobné smýšlení jako já sám - budovat hodnoty, neustále se zlepšovat, růst jako jednotlivec i celek, mít klienta vždy na prvním místě, na nic si nehrát a v konečném důsledku si u toho všeho užít spoustu legrace.

Ing. Jakub Kratochvíla, EFA

senior finanční poradce

Proč OMAP?

Obor financí mě zajímal odjakživa, neboť mě bavilo zabývat se ekonomií a umět pracovat s penězi. co je za mě největší přidanou hodnotou, tak jsou právě kolegové a firma jako taková.

Rosteme totiž hlavně tehdy, když se učíme od nejlepších a v kolektivu. A to za to stojí.

Matěj Macháč, PFP

senior finanční poradce

Takže, co na to říkáš?

Finance jsou velmi důležitý obor, se kterým se všichni setkáváme každý den. Otázkou je, jak lidé se svými financemi a finančními produkty zacházejí. Myslíš, že to dělají správně? Myslíš, že je v naší české kotlině vysoká úroveň finanční gramotnosti?

Pojď se podívat, jak v praxi funguje finančně-poradenská kancelář na profesionální úrovni.

Chtít růst, chtít být lepší než předchozí den a lepší než konkurence. Budeš aktivně hledat nové obchody, nové klienty, protože chtě nechtě, finanční poradce je také obchodník. My tě v tom ale nenecháme. Kromě školení obchodních schopností a dovedností ti pomůžeme postavit vlastní marketingový plán a strategii a také tě naučíme, jak vybudovat vlastní osobní značku.

Práce bude dost, o to neměj strach. Z našeho pohledu je však velmi podstatné i to, aby naše služby měly co nejvyšší kvalitu.